ERAYBA PROFESSINAL LINE

Каталог

ERAYBA PROFESSINAL LINE

Засоби для краси волосся Erayba Professional Line.

Марка професійної косметики для волосся Erayba Professional Line одна із найвідоміших у світі.
Вона має піввіковий досвід створення якісних косметичних засобів, які з легкістю зроблять волосся не тільки красивим, а і здоровим.
Косметика цієї марки виготовляється із використанням найновіших технологій, завдяки чому вона має беззаперечну перевагу над засобами, які випущені в продаж іншими виробниками.
Косметичні засоби Erayba Professional Line дуже концентровані, тому призначені виключно для професійного використання спеціалістами, які мають досвід у галузі косметології.
Це дуже важливо, оскільки лише правильно проведені процедури зможуть вирішити проблеми волосся та шкіри голови.
Компанія Erayba Cosmetics була заснована в 1983 році в Барселоні. З моменту створення і по сьогоднішній день компанія займається виробництвом професійної косметики для волосся. Erayba - одна з провідних іспанських компаній, що спеціалізуються на дослідженнях, розробці та виробництві професійної косметики для волосся.
Erayba Cosmetics є сімейним бізнесом і належить пану Ramon Garcia Aranda, який і є її президентом. Це дозволяє компанії активно розвиватися, мобільно реагувати на зміни в тенденціях моди, що відбивається в зростаючій кількості салонів, що використовують косметику торгової марки Erayba.
Всі продукти компанії вироблені з високоякісної сировини та відповідають усім європейським стандартам.
В останні роки компанія Erayba Cosmetics звертає велику увагу на заходи, спрямовані на захист навколишнього середовища і здоров'я. Серед таких заходів можна назвати програму очищення води, безпечної переробки відходів, а також роботу в режимі енергозбереження та економії природних ресурсів. Виробництво відповідає всім вимогам безпеки навколишнього середовища відповідно до правил Європейського Союзу.
Компанія Erayba Cosmetics має честь надати Вам повний асортимент своєї продукції.
«Ми віримо в те, що якість нашої продукції допоможе Вам досягти професійного успіху.»