ECS

Каталог

ECS

Торгова марка ECS (EUROPEAN COSMETIC SYSTEM) була створена за ініціативою та безпосередньою участю відомого технолога-стиліста Рафаеля Пер'є.
Рафаель Пер'є - стиліст модних показів і фотосесій провідних дизайнерів світу DIOR, GUCCI, GALLIANO, ARMANI, DOLCE GABANNA, LOUIS VUITTON, володар золотих медалей на міжнародному конкурсі перукарського мистецтва в Лас-Вегасі - ALEXANDRE DE PARIS' Trophy, на міжнародних конкурсах в Афінах та Мілані та багато інших.
Захоплений своєю творчістю, він об'їжджає весь світ, щоб передати свої знання і техніки стрижок перукарям. Подорожуючи, він знайомиться з майстрами перукарського мистецтва і створює свою команду перукарів-стилістів. Так, грунтуючись на своїй професійній майстерності і прекрасному знанні модних тенденцій, Рафаель Пер'є і його комнда, спільно з французькими експертами, створили інноваційну продукцію для перукарів - Торгову марку "ECS".
Створена професіоналами для перукарів усього світу ТМ "ECS" пропонує засоби по уходу за волоссям, технічну лінію і лінію для укладання. Ця професійна продукція повністю відповідає вимогам сучасних перукарів. Вона поєднує в собі виняткову креативність, новітні технології і чудові результати.
До складу продуктів входить унікальний комплекс - Аміно технологія: аргініл + комплекс амінокислот.
Завдяки поєднанню творчості і науки, продукція ТМ "ECS" дозволяє майстрам творити і в той же час робити волосся красивим. Саме в цьому сила ТМ "ECS", її креативність і запорука успіху перукаря.