News

NEWS

І звати їх - INCASECRET.
INCASECRET - це живлення твого волосся завдяки секретному інгредієнту.
Щадні, БІО НАБЛИЖЕНІ ФОРМУЛИ
Все більше число жінок звертаються до м'яких, щадних продуктів на основі активних інгредієнтів рослинного походження, але в той же час такі продукти повинні володіти підвищеною ефективністю.

Магазин "Снєжок" оголошує акцію на Новорічні свята.

Акція триватиме з 1 грудня 2015 року до 14 січня 2016 року.

Акційні знижки діють на:

- Всю серію А+ від PROFESSIONAL BY FAMA -20% від ціни магазину.

- Шампунь для теплих відтінків GOLDEN SHAMPOO від PROFESSIONAL BY FAMA 300/1000 мл -20% від ціни магазину.

- Шампунь для холодних відтінків GLACIAL SHAMPOO від PROFESSIONAL BY FAMA 300/1000 мл -20% від ціни магазину.

- М’який очищуючий шампунь PURIFYING SHAMPOO від PROFESSIONAL BY FAMA 300/1000 мл -20% від ціни магазину.

У СВІТІ ТІЛЬКИ 1 ЖІНКА З 20 МАЄ НАТУРАЛЬНИЙ СВІТЛИЙ КОЛІР ВОЛОССЯ.

Фарбування у відтінки БЛОНД становить більше 50% послуг з фарбування в салонах.

А ТИ ЯКИЙ БЛОНД ВОЛІЄШ?

БЛОНД.

ЙОГО ВИБИРАЮТЬ ЖІНКИ: щоб виділитися. Тисячі років це колір зваблювання, бо рідкісний і цінний.

Синонім МОЛОДОСТІ.

Це колір дитинства, тому що тільки у дітей він настільки природно багатий відтінками.

ОДИН ІЗ СПОСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНО ПІДКРЕСЛИТИ СВІЙ ІМІДЖ.

КОЛІР - ПРОБЛЕМА ЧАСУ
Основна проблема кольору - стійкість. Між процедурами колір втрачає яскравість і блиск, волосся стає слабким та тьмяним.
Основні причини: окиснення, вплив ультрафіолетових променів та негативний вплив вільних радикалів.

ЗБЕРЕГТИ КОЛІР, його яскравість і блиск як можна довше - наше основне завдання. Вибрати для цього правильний метод - необхідна умова її вирішення.

Завдяки високому вмісту комплексів вітамінів і мінеральних речовин, а також жирних поліненасичених кислот масло абрикосових кісточок знаходить широке застосування в медицині і косметології. Використовувати його можна в якості самостійного засобу або як базовий компонент у поєднанні з іншими рослинними оліями.

Масло льону є чарівним продуктом. Завдяки своїм унікальним властивостям, це масло по праву можна вважати одним з найбільш корисних. Регулярне його застосування благотворно діє на всі системи і органи організму, зберігаючи молодість і здоров'я. Зокрема, його користь доведена і для відновлення пошкодженого волосся. Воно усуває лупу, живить, зволожує шкіру голови і волосся, повертає їм природний блиск і красу.

Масло макадамії отримують з плодів тропічної ліщини макадамії, названого так на честь одного хіміка Джона Макадама. Батьківщиною цих дерев або чагарників є Австралія.
Ще з давніх часів горіх макадамії вважався священним, а з деяких пір визнаний усім світом «Королем Горіхів». І не варто дивуватися такому важливому титулу. Вся справа в тому, що особливостями цього плоду представляються не тільки приємний незвичайний смак, а й унікальні косметичні і лікувальні властивості. Свого часу цей горіх став так званою «чільною валютою» в Австралії.

Арганова олія - ​​рослинна олія, що виготовляється з плодів арганії (лат. Argania spinosa L.).
Арганова олія широко використовується в традиційній кухні південного заходу Марокко. Багате токоферолами, каротином, незамінними і ненасиченими жирними кислотами, воно також використовується в косметичних цілях.
Походження

Просунута лінія для випрямлення волосся.
Liss Advance - інноваційна послуга випрямлення, яка надає волоссю нову форму, зберігаючи структуру. Усуває хвилястість, неслухняний об'єм, розгладжує і гарантує результат на всіх типах волосся, навіть пошкоджених.
Гарантує винятковий результат разом з косметичною дією, не завдаючи шкоди волоссю. Волосся чудово пряме, шовковисте і блискуче.