PROFESSIONAL BY FAMA

Каталог

PROFESSIONAL BY FAMA

PROFESSIONAL BY FAMA.

Компанія Professional BY FAMA заснована в 1981 році в г.Бергамо. Партнери BY FAMA мають можливість скористатися результатами передових технологій, залишаючись вірними почуттю прекрасного.
Professional BY FAMA має свою Академію в Бергамо, де регулярно проводить навчання технологів, перукарів, стилістів та візажистів. Два рази на рік провідні стилісти компанії, розробляють колекції зачісок, модних образів та ідей, на які можуть орієнтуватися майстри у своїй роботі.
Professional BY FAMA приділяє величезну увагу якості продукції відповідно до світових стандартів. Контроль якості продукції здійснюється на всіх етапах виробництва.
Місія BY FAMA полягає в тому, щоб не просто "продати", а повністю задовольнити потребу клієнта в професійній косметиці та нових видах послуг, пропонуючи крім продукції нові можливості для професійного зростання перукарів.
Компанія розширює свої горизонти на світовому ринку. Постійно збільшує спектр продукції та послуг, створюючи нові проекти, у відповідності з останніми тенденціями моди.
Продукція Professional BY FAMA затребувана, улюблена, представлена й успішно продається більш ніж в 30 країнах світу. Близько 75% виробленої продукції продається за межами Італії - в Канаді, Австралії, Бельгії, США, Англії, Швейцарії, Німеччини, Франції, Данії, Україні та інших країнах світу.