Безаміачне фарбування

Каталог

Безаміачне фарбування

Її особлива система активації барвників революціонізує поняття кольору завдяки високому виконанню інноваційної технології, спеціально розробленою для різних типів волосся. Віск-гелева формула забезпечує ультра яскраве фарбування тон в тон і надає волоссю здоровий зовнішній вигляд.

РЯД
40 нюансів, розводяться в пропорції 1:2 для різноманітних колірних варіантів.

ОСНОВА
Віск-гелева текстура дозволяє наносити відразу кілька кольорів на одне пасмо, при цьому не змішуючи їх.

ФОРМУЛА
Подвійні пігменти, прямі барвники та родинні кольори - інноваційні компоненти лінії Plural. При відкритій кутикулі прямі барвники закладають пігменти між кутикулою й кортексом. Ефективне деміфологізоване перманентне фарбування досягається вже в перші 10 хвилин витримки. Споріднені кольори, які активуються окислювальним процесом, досягають внутрішньої частини волоса, де після 10-30 хвилин витримки вони відкладаються і надовго фіксуються в волосі.

ВІДМІННІ РИСИ
Plural Light Control - само-фиксирующийся освітлюючий крем, пропонує нові ефекти та інноваційні послуги фарбування. Змішуючись з Plural Color, освітлює до двох рівнів.

ТЕХНОЛОГІЯ
Склад Plural - зміцнює, відновлює суміш, яка повністю забарвлює волосся, залишаючи інтенсивний і рівний колір, що не потьмяніє з часом.

ФОРМАТИ:
Plural Color: Флакон 100 мл
Plural Light Control: Тюбик 80 мл
Plural Active Fluid: Флакон 1000 мл (9vol. - 2.7%; 19 vol. - 5,7%; 35 vol. - 10,5%)