Випрямлення волосся

Каталог

Випрямлення волосся

Просунута лінія для випрямлення волосся.
Liss Advance - інноваційна послуга випрямлення, яка надає волоссю нову форму, зберігаючи структуру. Усуває хвилястість, неслухняний об'єм, розгладжує і гарантує результат на всіх типах волосся, навіть пошкоджених.
Гарантує винятковий результат разом з косметичною дією, не завдаючи шкоди волоссю. Волосся чудово пряме, шовковисте і блискуче.

ПЕРЕВАГИ.
Лінія Liss Advance безпечна: не завдає шкоди волоссю, завдяки відсутності токсичних речовин, таких як формальдегіди і парабени; косметичні особливості: має інноваційні рН збалансовані формули, різні відповідно до типу волосся, багата активними інгредієнтами та косметичними текстурами, які захищають протеїнові матерії волоса; багатогранна: дозволяє проводити три процедури для будь-якого типу волосся, навіть для пошкодженого; стійкість: зберігає волосся прямим і чистим на довгий час. Повторювати процедуру необхідно тільки на відрослому волоссі.
ФОРМУЛИ.
рН збалансовані формули, які, завдяки комбінації лужної бази і смоли з кислим рН, формують еластичну огортаючу плівку навколо волоса, яка дозволяє вам змінювати структуру, підтримуючи внутрішню протеїнову матерію.
Багата ексклюзивним міксом з Альфа гідроксикислоти і Зеленого Чаю, який випрямляє волосяну кутикулу; Цистин (амінокислота, натурально утворюється в волосі, володіє високо захисними властивостями) зміцнює фібри кортекса, стискає зовнішні кутикульні шари, зберігаючи натуральну еластичність волоса.

ПЛЮСИ.
Не містить формальдегіди, парабени, шкідливі речовини, щоб захистити здоров'я волосся, споживача, перукаря.