3D CARE ™ SAVE

Каталог

3D CARE ™ SAVE

Розкрийте СВІЙ КОЛІР.
В процесі фарбування волосся контактують з фарбувальними лужними і оксидантними компонентами, і якщо не дотримуватися запобіжних заходів, це може призвести до зміни структури волоса. Важливо захищати волосся і допомагати чешуйкам закритися, зволожуючи і живлячи їх та використовуючи активні інгредієнти з антиоксидантними властивостями, які допоможуть закріпити отриманий колір надовго.
Лінія догляду за волоссям після фарбування 3D Care Save розроблена для підтримки краси пофарбованого волосся. Вона захищає волосся від вільних радикалів, відновлює пошкоджену кутикулу, зволожує і постачає волосяний стрижень живильними речовинами.

Інгредієнти СКЛАД.
Комплекс Color Complex містить меланін, натуральний пігмент, який захищає волосся від вільних радикалів, перетворюючи їх у неактивні, а SOD і PEROXIDASE (Васабі) діють як високоактивна система, яка знищує радикали.

СПЕЦІАЛЬНИЙ ДОГЛЯД ДЛЯ БЛОНД.
Щоб захистити висвітлене волосся, які відчули процедури тонування або освітлення, 3D Care Save пропонує два спеціально розроблених рішення: Шампунь для захисту блонда холодних відтінків Save Glacial Shampoo для нейтралізації переважної жовтизни, яку можна знайти навіть в найхолодніших відтінках; спрямований на застосування принципу колориметрії протилежних кольорів; Шампунь Save Golden Shampoo розроблений для стабілізації теплих відтінків блонда і підтримання їх золотистого сяйва, даючи волоссю потрібне зволоження, живлення і енергію.

Гарантований результат.
Результати тесту, проведеного BIOBASIC EUROPE (Мілан), показали ефективність продукту:
Віддзеркалення світла +50%
Яскравість +14%