Лінія реконструкції

Каталог

Лінія реконструкції

Новинка 2015 року, СИСТЕМА ГЛИБОКОГО РЕКОНСТРУЮВАННЯ ВОЛОССЯ - REBUILD 2.0
Відкрийте для себе «розумну» ТЕХНОЛОГІЮ, яка реконструює ВОЛОССЯ.

Rebuild 2.0 - перша відновлююча лінія з різною молекулярною вагою і «розумним» кератином для відновлення натуральної структури волосся. Використовуючи високо інноваційні біохімічні формули, вона відновлює волосяну фібру зсередини і зовні, надає догляд для будь-якого типу волосся в унікальному, створеному спеціально для кожного клієнта, вигляді.
Прекрасне відновлення: волосся з наповненою структурою, шовковисте, блискуче та здорове. Миттєва ефективна дія надовго.

ТЕХНОЛОГІЯ.
К-mimic - комплекс, що складається з кератинів наступного покоління для «розумного» відновлення волосся з використанням «біо-мімічних» властивостей.
Він імітує протеїни, з яких складається волосяна структура; відкладається в найбільш потрібних областях волосяного стрижня; відновлює пошкоджені ділянки поверхні волосся; впливаючи на волосяну структуру, робить волосся більш слухняним і покращує його зовнішній вигляд.
Керасол - протеїн з дуже великою молекулярною вагою, володіє кондиціонуючими властивостями; підсилює блиск, зміцнює структуру.
Кашемір - комплекс з амінокислот з низькою молекулярною вагою, яка здатна проникати в кортекс, вона відновлює еластичність волосся і зміцнює його структуру.
ПРОГРАМА.
Для глибокого відновлення потрібно здійснити принаймні 4 процедури в салоні. Після циклу слід проводити процедуру відновлення приблизно один раз на місяць. Шар кератину відкладається на волосі і тримається до декількох змивів.